Kategoriler
Logo
  • Bilinç; korkunç bir lanettir. Düşünürsün, hissedersin, acı çekersin - Being John Malkovich

Başvuru yapan kişilerle irtibat kurabilmemiz için Skype kesinlikle şarttır. Skype’ı olmayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.Başvuru yaptıktan 24-48 saat içinde başvurunuz değerlendirilip uygun görüldüğü takdirde skype adresiniz eklenecektir. Lütfen bu süreler içinde online olmaya çalışınız.

İngilizce kaynak altyazıların yayınlanma saatleri belli olmadığı için çalışma saatlerimiz esnektir.Başvurunuzun kabul edilmesi için 1 defaya mahsus deneme altyazı çevirisi istenecektir.

Çevirmenliği hobi olarak yapan ve bu işe gönül veren kişiler Site ekibine katılabilir. Lütfen sadece para kazanmak amacıyla başvuru yapmayınız.

Altyazı çevirisinde yabancı dil bilmek kadar çeviri yapılan dile hakimiyet de önemlidir. Çevirmen adaylarının dilbilgisi kurallarına uyup uymadığı da kontrol edilecektir.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Skype (gerekli)

-

Yaşınız (gerekli)

Daha Önce Hiç Altyazı Çevirisi Yaptınız mı?

EvetHayır

Hafta içi en az 2-3 gün sabah erken saatlerde (07.00 - 09.00 arası) çeviri yapabilir misiniz? (Ücretli çevirmen başvurusunda bu durum şarttır)

EvetHayır

Altyazı çevirisi için başvuru şekli *

Daha önce dizi/film çevirisi yapmış kişiler önceliklidir. Lütfen tecrübesiz kişiler ücretli başvuruda bulunmayınız.
Ücret Talebi

Eğer ücretli çevirmen başvurusu yaptı iseniz aşağıdaya 20dk'lık ve 40 dk. lık dizi çevirilerine istediğiniz ücreti belirtin.
Aşağıdaki paragraflar farklı dizi türlerine aittir. Sizin dil üzerindeki yeterliliğinizi ve hangi dizi türlerinde daha başarılı olduğunuzu ölçmek amacıyla seçilmişlerdir. Lütfen çevirebildiklerinizi çevirin, sizden bu aşamada hepsini mükemmel çevirmeniz zaten beklenmiyor. Herhangi bir yerden alıntı çeviri koyan arkadaşların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. *

1. You say she forced you, but we both know there's not a person on this planet that's ever had a good outcome trying to force you to do anything. 2. I have a hunch. Remember, that's my nickname Hunch Hamilton. - That was because of your posture.
Referanslarınız

Genel altyazı sitesinde yayınlanmış altyazı linki veya herhangi bir sitede sizin altyazınızla yayınlanmış dizi/film vb.

Merhaba Ziyaretçi
Işıkları Söndürme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Genişletme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi İzledim Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Sonra İzle Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Beğen Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.